VILNET LOGO
vilnet.eu - Internet Service Provider
FIRMA
INTERNET
Przyłączenie do sieci
Gwarancja i Pomoc
Bezpieczeństwo
Serwis komputerowy
TELEFON
TELEWIZJA
MONITORING
Sklep internetowy
Instalacje teleinf.
 
 Aktualności
e-Faktury - Postanowiliśmy wprowadzić nowe udogodnienia dla klientów ...                           więcej »
 
 
Instalacje 5GHz również za 1zł dla opcji z użytkowaniem Naszego sprzętu                           więcej »
 
 
Kolejne zwiększenia prędkości i obniżki - 12x szybciej i 8x taniej!                           więcej »
 
  Reklama
Bądź Piękna z Oriflame - u nas możesz: zamówić kosmetyki i otrzymać aktualny katalog, bezpłatnie zbadać swoją cerę, nauczyć się profesjonalnego makijażu.
 
 Statystyki
            
 
 Anty Spam

  
  

 
  Tłumaczenia

TELEFON
Telefonia stacjonarna bez abonamentu
(telefonia stacjonarna internetowa)

Dla osób posiadających już telefon stacjonarny w sieci TPSA proponujemy przeniesienie numeru i założenie telefonu stacjonarnego przez internet, który jest bez abonamentu, zaś rozmowy międzynarodowe są zaledwie po 0,04 - 0,06 zł netto / minutę.

Natomiast jeśli nie masz jeszcze żadnego numeru stacjonarnego to możesz wybrać numer ze wszystkich stref i założyć telefon stacjonarny przez internet, który jest bez abonamentu, zaś rozmowy międzynarodowe są zaledwie po 0,04 - 0,06 zł netto / minutę.

Koszt urządzeń (dzięki którym będziemy mogli podłączyć zwykłe telefony stacjonarne) i instalacji wynosi 300zł - 400zł z VAT. Dodatkowo konieczny będzie router do dzielenia łącza (w chwili obecnej w każdej standardowej instalacji internetu montujemy router i switch bez dodatkowych opłat). Zalecany abonament internetowy to taryfa VILNET-1250+ lub VILNET-512PRO (chociaż niektórzy abonenci korzystają z taryfi VILNET-750+ rodzielonej na kilka urządzeń - w tym telefon).

Usługę wykomujemy na obszarze powiatu krakowskiego, wadowickiego i miasta Kraków, zaś internet może być dostarczany przez jakiegokolwiek operatora (musi tylko posiadać odpowiednie parametry).

Uwagi:

  • jesteśmy operatorem internetowym;
  • nie jesteśmy operatorem telefonii stacjonarnej po linii telefonicznej tp sa;
  • nie jesteśmy operatorem telefonii internetowej - operatorami są inne firmy świadczące usługi telefonii VOIP bez abonamentu na za zasadzie sprzedaży przedpłaconej (prepaid), zaś my tylko wykonujemy instalację i konfigurację przy wykorzystaniu naszego łącza internetowego lub łącza innego dostawcy.

Copyright © 2005-2019 FHU VILNET. All rights reserved. Google