VILNET LOGO
vilnet.eu - Internet Service Provider
FIRMA
INTERNET
Przyłączenie do sieci
Gwarancja i Pomoc
Bezpieczeństwo
Serwis komputerowy
TELEFON
TELEWIZJA
MONITORING
Sklep internetowy
Instalacje teleinf.
 
 Aktualności
e-Faktury - Postanowiliśmy wprowadzić nowe udogodnienia dla klientów ...                           więcej »
 
 
Instalacje 5GHz również za 1zł dla opcji z użytkowaniem Naszego sprzętu                           więcej »
 
 
Kolejne zwiększenia prędkości i obniżki - 12x szybciej i 8x taniej!                           więcej »
 
  Reklama
Bądź Piękna z Oriflame - u nas możesz: zamówić kosmetyki i otrzymać aktualny katalog, bezpłatnie zbadać swoją cerę, nauczyć się profesjonalnego makijażu.
 
 Statystyki
            
 
 Anty Spam

  
  

 
  Tłumaczenia

Monitoring obiektów

Wykonujemy instalacje monitoringu wyposażone w rejestratory z dyskiem twardym oraz serwery umożliwiające zdalną administrację i podgląd obrazu przez internet.
Instalujemy również inteligentne systemy alarmowe i antywłamaniowe. Na życzenie montujemy czujniki przeciwpożarowe

Monitoring

Monitoring domu zapewnia nam większe poczucie bezpieczeństwa. Możemy monitorować parking przed domem lub garaż czy bramę wjazdową, drzwi wejściowe i teren wokół domu. Monitoring domu może zapobiec wandalizmom, rozbijaniu szyb, malowaniu graffiti na murze, kradzieży lub dewastacji samochodu. Ewentualne materiały z monitoringu mogą pomóc policji w ściganiu sprawców tych wandalizmów. Dzięki instalacji monitoringu możemy także wynegocjować większe zniżki przy wykupie ubezpieczenia majątkowego.

Najlepszym sposobem zabezpieczenia domu jest zainstalowanie i zintegrowanie dwóch systemów zabezpieczeń mianowićie alarmu i monitoringu, takie rozwiązanie pozwala zabezpieczyć się przed niechcianymi intruzami, a w razie włamania będziemy poinformowani przez system alarmowy. Natomiast system monitoringu pozwoli nam obejrzeć sytuacje i wykorzystać nagrania z kamer do ścigania przestępców.

Monitoring IP

IP TV to nowoczesna technologia telewizji przeysłowej do zastosowania w firmach, oraz w małych instalacjach domowych. Dzięki użyciu technologii IP umożliwia prezentację obrazu na żywo w internecie oraz udostępnia szereg zaawansowanych funkcji niedostępnych w tradycyjnych systemach CCTV. IP_TV to rozwiazanie łączące zalety telewizji przemysłowej z siecią komputerową dzięki czemu możliwe jest bejmowanie nadzorem rozproszonych obiektów bez wielkich nakładów finansowych.

CCTV IP - z zastosowaniem technologii bezprzewodowej.

W klasycznej instalacji CCTV kamery łączy się kablami koncentrycznymi. Nastręcza to wiele trudności zwłaszcza w trudnym terenie lub w przypadku obiektów oddalonych od siebie gdzie wykonanie instalacji kablowej wymaga uzyskania zgody właścicieli obcych terenów. Dla technologii IP_TV nie stanowi to problemu. Kożystając z doświadczenia jakie nasza firma zdobyła w zakresie budowy instalacji bezprzewodowych pracujących w pasmach 2,4GHz oraz 5GHz, zapewniamy budowę niezbędnych instalacji dla połączenia kamer. Tak więc jeśli istnieje potrzeba połączenia obiektów oddalonych od siebie oferujemy rozwiązania eliminujące problemy wynikające z prowadzeniem kabli przez cudze tereny.


Copyright © 2005-2019 FHU VILNET. All rights reserved. Google