VILNET LOGO
vilnet.eu - Internet Service Provider
FIRMA
INTERNET
Przyłączenie do sieci
Gwarancja i Pomoc
Bezpieczeństwo
Serwis komputerowy
TELEFON
TELEWIZJA
MONITORING
Sklep internetowy
Instalacje teleinf.
 
 Aktualności
e-Faktury - Postanowiliśmy wprowadzić nowe udogodnienia dla klientów ...                           więcej »
 
 
Instalacje 5GHz również za 1zł dla opcji z użytkowaniem Naszego sprzętu                           więcej »
 
 
Kolejne zwiększenia prędkości i obniżki - 12x szybciej i 8x taniej!                           więcej »
 
  Reklama
Bądź Piękna z Oriflame - u nas możesz: zamówić kosmetyki i otrzymać aktualny katalog, bezpłatnie zbadać swoją cerę, nauczyć się profesjonalnego makijażu.
 
 Statystyki
            
 
 Anty Spam

  
  

 
  Tłumaczenia

Gwarancja i Pomoc
Gwarancja na poszczególne podzespoły:
  • 24 miesiące na Access Pointa z wbudowanym routerem i switchem,
  • 12 miesięcy na wszystkie nasze anteny,
  • 12-24 miesięcy na inne urządzenia
  • w przypadku uszkodzenia wymieniamy urządzenie na nowe, zaś uszkodzony element odsyłamy do serwisu (oczywiście bezpłatnie)

Gwarancja utrzymania abonamentów na stałym poziomie (nie dotyczy podatku VAT).

Ewentualne awarie z naszej winy usuwamy bez dodatkowych opłat w terminie do 72 godzin (Prawo Telekomunikacyjne) od zgłoszenia do Biura Obsługi Klienta.

Aktywacja na próbę.

Jeśli posiadasz internet od konkurencyjnej firmy skontaktuj się z nami w celu dokonania bezpłatnej aktywacji na 7 dni bez zobowiązań! Po testach łącza możesz podjąć decyzję (lub nie) o rezygnacji z dotychczasowego dostawcy - zwykle z miesięcznym okresem wypowiedzenia, po którym możesz już podpisać z nami umowę na czas nieokreślony.

Instalacja na próbę.

W razie wątpliwości co do jakości usług, tj. szybkości łącza czy stabilności połączenia, możliwa jest instalacja na próbę. W przypadku gdy klient, po testach łącza, zrezygnuje z naszych usług, to cała kwota za sprzęt jest zwracana - nie zwracamy tylko opłaty za montaż i demontaż urządzeń.

Pomoc techniczna sprzętowa i programowa (Wsparcie).

Na serwerze Vilnet-u (sieć lokalna) dostępne jest najnowsze oprogramowanie (darmowe), sterowniki oraz instrukcje. Służymy pomocą podczas modernizacji komputera, optymalizacji konfiguracji czy naprawie. Bezpłatna usługa ON-LINE (przez Internet). Jeśli nadal nie możesz sobie poradzić, to możesz skorzystać z naszego serwisu (dla naszych abonentów mamy bardzo atrakcyjne ceny). Nadmienię że ewentualne awarie z naszej winy usuwamy bez dodatkowych opłat w terminie do 72 godzin (Prawo Telekomunikacyjne) od zgłoszenia do Biura Obsługi Klienta.

Instrukcje konfiguracji połączenia z naszą siecią, aby każdy mógł wykonać to samodzielnie na przkład po formatowaniu.

Obecnie instalujemy tylko na routerach, dzięki czemu nie trzeba konfigurować komputera ani instalować sterowników, gdyż obecne systemy operacyjne posiadają sterowniki do kart sieciowych, zaś konfiguracja jest pobierana automatycznie z routera.

Specjalna strona z ogłoszeniami już dostępna!

Zapraszamy na specjalną stronę na której wyświetlane są ogłoszenia dla abonentów - np. o planowanych pracach konserwacyjnych. UWAGA! Strona dostępna tylko z naszej sieci wewnętrznej pod adresem vilnet.pl/ogloszenia. Strona ta będzie świetnym uzupełnieniem do specjalnej strony przypominającej o płatności czy informującej o zmianach regulaminu itp...Copyright © 2005-2019 FHU VILNET. All rights reserved. Google